Cały czas prężnie działamy, nie zwalniamy.

Na co dzień czas zajmują nam klienci, którym dekorujemy ściany w mieszkaniach. Głównie są to klienci z Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości jak Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Józefów czy  Marki, Łomianki, Prószków. Zaskakujące też w jakich miejscach przyszło nam ostatnio układać tapety.

Od ostatniego wpisu tapetowaliśmy studio nagraniowe sławnych polskich muzyków, część kościoła i budynki parafialne, układaliśmy tapety w piwnicach pięknej winnicy, a kilka razy sufity w gabinetach stomatologicznych. Największymi realizacjami bieżącego roku było tapetowanie części nowego hotelu DoubleTree by Hilton, poprawialiśmy tam bardzo źle położone tapety pewnej firmy - niestety poprawianie po innych 'fachowcach' zdarza się często.

W DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze spędziliśmy ok 7 dni roboczych i w tym czasie położyliśmy prawie 2000m2 tapet. Następną dużą realizacją było tapetowanie całej kliniki medycznej przy ulicy Czerniakowskiej w Warszawie. Do tej realizacji użyliśmy tapet bardo wytrzymałych, zmywalnych i łatwych do utrzymania w czystości firmy Vescom. Tutaj na przyklejenie ok 1200m2 tapet inwestor dał nam tydzień - ze względu na dość proste powierzchnie i świetnie przygotowane ściany wg. naszych wytycznych, oddaliśmy wytapetowane ściany grubo przed terminem.

W czerwcu tego rok układaliśmy tapety oraz fototapety dla norweskiej firmy Opera (tej od przeglądarki internetowej oraz licznych aplikacji). Opera zajmuje całe dwuskrzydłowe piętro w biurowcu u zbiegu ulic Puławskiej oraz al.Niepodległości. Prace w Operze przebiegały w niezwykle sympatycznej atmosferze dzięki super wyluzowanemu prezesowi. Zazdrościmy pracownikom biura pracy w gustownie wytapetowanych gabinetach. Tapetowaliśmy tam również pokój relaksu dla pracowników, gdzie tapety na ścianach były tłem dla iście klubowego wnętrza ze stołem bilardowym oraz barem, gdzie pracownicy mogli relaksować się po godzinach pracy.

Inną ciekawą realizacją był biurowiec w samym sercu warszawskiego 'Mordoru' gdzie położyliśmy ponad 200m2 samej Fototapety (oczywiście drukowali ją chłopaki z Elbląga, do których kontakt znajdziecie w zakładce 'Polecamy'. W tej chwili kończymy tapety w bardzo prestiżowym budynku Ufficio Primo, przy ul. Wspólnej 62 w Warszawie, już jutro przenosi się tam z ulicy Puławskiej wszystkim znany Ciech SA – wielkie przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne z branży chemicznej.

Przy okazji informujemy wszystkich naszych partnerów, że jak co roku w okresie zimowym uciekamy na zasłużony urlop po bardzo intensywnym roku. Tym razem nie będzie nas dla klientów od 7listopada do ok 15 grudnia - w tym czasie ruszamy w trochę szaloną podróż dookoła świata zobaczyć na żywo trochę tych pięknych widoczków z fototapet;)

Pozostajemy cały czas online i proszę się z nami przez ten czas kontaktować przez formularz kontaktowy, albo bezpośrednio Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiamy

zespół AZ-Art.pl